V tejto sekcii Vám zodpovieme na najčastejšie kladené otázky. Samozrejme, ak sa chcete dozvedieť čokoľvek iné, čo ste tu nenašli, neváhajte nás kontaktovať.

Otázky a odpovede

Kedy a ako objednať u vás menu?

Možnosti objednania je niekoľko. Buď telefonickou formou, prípadne cez objednávkovy formulár na našej web stránke, alebo mailom. 

Môžte si telefonicky objednať už od šiestej hodiny rána, nakoľko sa pre Vás menu pripravuje vždy čerstvé už od skorých ranných hodín. 

 

Kedy je najideálnejší čas aby som si menu objednal/a?

Pre nás najideálnejší čas je deň vopred - keby sme vedeli počet objednávok, vedeli by sme aj navariť v požadovanom množstve :) 
Nakoľko je pre nás však každý deň prekvapením, ideálne je zavolať v daný deň čím skôr. Najlepšie do ôsmej hodiny. Prečo? Z dvoch dôvodov. Nakoľko máme vždy suroviny na denné menu v určitom množstve, jednoducho ak si pred Vami objednalo dané jedlo toľko ľudí, koľko máme nachystaných porcií, budeme Vám musieť ponúknuť niečo iné. Druhý dôvod je, že do firiem mimo Pezinka sa so závozmi vyráža uz pred desiatou hodinou spolu s objednaným menu do jednotlivých miest. Kým sa teda naši rozvozcovia vrátia zobrať ostatné prijaté objednávky, je dodanie časovo zdĺhavejšie. 

Môžem si jedlo objednať deň vopred, alebo na celý týždeň?

Samozrejme. Objednávku si zapíšeme a Vaše jedlo doručíme každý deň. 

Kde nájdem Váš jedálny lístok?

Pravidelne náš jedálny lístok zverejňujeme vopred buď na našej web stránke, na stránke facebooku https://www.facebook.com/uhladosa, alebo na portáli www.menucka.sk. 

Ak si želáte náš jedálny lístok automaticky dostávať každý týždeň na Váš e-mail, stačí vyplniť kontaktný formulár v sekcii "dovoz jedál" 

 

Prečo keď zavolám v neskoršiu hodinu, nedostanem jedlo okamžite?

Ako sme už spomínali v predchádzajúcich otázkach a odpovediach - nie sme pizzeria, kde na pizzu dostanete chuť kedykoľvek počas dňa a objednávky sa prijímajú priebežne počas dňa, sústredíme sa výhradne na dovoz obedov. A obedy zväčša konzumujeme v rovnakom čase. Preto sa u nás vyráža s jedlom pre viacerých klientov naraz a trvá niekedy aj dve hodiny, kým sa naši rozvozcovia vrátia. Všetko to záleží od premávky na ceste, cez to, ako dĺho sa čaká na jednotlivých miestach na klientov na výdaj obeda. Premenných je veľa. Robíme však vždy maximum, aby sa k Vám jedlo dostalo čo najskôr. 

Akou formou sa dá platiť za obedy?

Prijímame len hotovosť, alebo gastrolístky. Ak ste náš stály odberateľ, alebo sa ním plánujete stať, je možné sa dohovoriť na týždenných, či mesačných jednorázových platbách či už v hotovosti, alebo vkladom na účet, ak ste firma a máte záujem dostávať mesačnú vyúčtovaciu faktúru s prehľadom objednávok po jednotlivých dňoch, vieme zabezpečiť aj túto formu. 

Vozíte obedy aj mimo Pezinka?

Áno, obedy rozvážame aj do okolitých miest, ako napríklad logistické centrum Senec, Viničné, Vinosady, Svätý Jur, Šenkvice, Modra, Slovenský Grob. Samozrejme, tu už s príplatkom za dovoz.